Hakkımızda

Yılmaz Gökçekaya Saat Merakına Küçük Yaşlarda Başlayıp Saat Tamiri Merakını İsviçre'ye Yerleşerek İsviçre Nin Cenevre, Nauchtel, Zurich Gibi Şehirlerinde Saat Tamir Üstatları Olarak Kabul Edilen Saat Tamiri Ustaları İle Çalışma Fırsatları Yakalamıştır.

Tüm Sertifika, Eğitim Ve Üstatlardan Aldığı Eğitimleri Tamamladıktan Sonra 1973 Yılında Türkiye'ye Dönen Yılmaz Gökçekaya O Zaman ki Rolex, Omega, Patek Philippe, Baume - Mercier, Cartier, Piaget Gibi Değerli Markaların Distribütörü Olan Otap Firmasının Tamir Servisinde Göreve Başlamıştır. Daha Sonra Uzun Yıllar bu Kurumda Saat Servis Uzmanı ve Sonrasında Servislerin sorumlusu Olarak Görev Yapmıştır.

Bu Görev Esnasında Otap ın Temsil Ettiği Markaların Eğitimlerine Sürekli Olarak İsviçre de katılmıştır. Bu Görevini 1998 Yılına Kadar Devam Ettirerek Otap'tan Emekli Olmuştur.Merkez Tamir Atölyelerini Kızı Funda Gökçekaya ile Kadıköy Çarşı Merkezinde Kurmuşlardır ve Günümüze Kadar Bireysel Olarak Türkiye'nin Saygın 2. El Saat Ticareti Yapan Firmalarına Servis Ve Bakım Hizmetlerini Vermeye Devam Etmektedirler. Bu Alanda 33 Markanın Makinalarının Eğitimlerini Yurtdışında Almıştır.

En iyi sanatkar ustaları güçlü ekipleri ile öncelikleri müşteri memnuniyeti olarak hedef belirlemişlerdir.En İyi Hizmeti Tüm İsteyenlere Ulaştırıp Cevap Verebilmek İçin Bağdat Caddesi Kulan Pasajı'nda hizmet veren Yılmaz Saat Olarak (Saat Tamir Teknik Servis ) Hizmetlerini Yeni Şubelerinde Genişletmektedirler.En İyi Hizmeti ve Tecrübeyi Tüm İsteyenlere Ulaştırmak,Yapılan İşte Kalitenin Anlaşılması İçin Önümüzde ki Dönem Projelerimiz Arasında İstanbul 'un Uygun Alanların da Şubeleşmeyi Düşünmektedirler.Firmanın Temel Prensibi - Saati Müşteri Getirir Aldıktan Sonra Saat Bizimdir Saat Ne İsterse Onu Yaparız - Olarak Temel İlke Edinen Firmamız Yılmaz Saat Tamiri Konusun Da Hizmet Vermekten Mutluluk Duymaktadır.